Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

908. Beidzot viens smuks Peugeot?

Auto
Septembrī notiekošajā Parīzes auto izstādē francūži grasās izrādīt visu uz ko nu ir spējīgi. Līdz šim gan tie ir bijuši diezgan apšaubāma labuma un nesaprotama avangardisma automobilīši, bet iespējams, ka tas mainīsies. Peugeot mums sola atrādīt jaunu lielās klases auto 908 RC. Un atšķirībā no pašreizējā Peugeot lielā modeļa 607 (par kuru kāds reiz izteicās, ka to var nopirkt tad, ja tu esi aizmirsis, ka tādu jau esi nopircis...) šis ir viens varen izskatīgs. Savdabīgs, kā jau francūzis, bet tomēr elegants bez gala. Izskatās pēc - kā lai tā sarežģītāk noformulē... - retrofutūristiska komiksu supervaroņa Art Deco perioda automobiļa.

Bet izskats nebūt nav vienīgā šī auto pievilcība. Lielāko daļu uzmanības piesaistīs tā dzinējs. Tas ir aizlienēts no Peugeot Le Mans sacīkšu auto, un tas ir 5.5 litru V12 HDi dīzeļdzinējs ar 700 zirgspēku jaudu un gigantisku 1200 Nm griezes momentu. Lieli cipari, pat ja daudziem tie neko neizsaka.

Ja publikas atsaucība būs gana liela, tad šis auto tuvā nākotnē var nonākt ražošanā un aizstāt iepriekš pieminēto garlaicības iemiesojumu 607.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies