Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Pašam savs bagijs

Testi, Auto

Uzmini nu! Tam ir četri riteņi, viens motors un vesels bars trubu - kas tas ir? Tas ir Latvijā būvēts bagijs. Pāris atraktīvu cilvēku nolēma, ka dzīve jāpadara mazliet krāsaināka un jautrāka. Un ko gan citu tādā reizē var darīt kā uzbūvēt pašiem savu bagiju! Un te nu viņš ir - pašiem savs bagijs!

Šo bagiju uz priekšu dzen Audi 1.8 litru dzinējs, un dara to ļoti sparīgi. Par to pārliecinājāmies uz savas ādas bagija prezentācijā. Nu ko lai saka, sajūtas, protams, ir kolosālas. Sarkanā starta poga, pirmais, otrais, trešais un man jau paliek bail. Akmeņi šķīst uz visām pusēm, daži arī aiz apkakles, bet nav laika skaitīt akmeņus, jābrauc tik! Šis tiešām ir labs izklaides braucamais. Vajag tikai savu lauku māju ar pļavu un mežiem kur var droši ālēties. Uz šī modeļa bāzes varot arī izveidot divvietīgu bagiju. Tāds noteikti labāk patiks tiem, kas grib bagijot savās pļavās, mežos un jūras krastā.

Ar laiku iespējams, ka šos bagijus varēs izīrēt braukšanai kādā trasē, un iespējams pat, ka tiks rīkotas kādas sacensības. Savukārt tie, kas negrib īrēt, bet grib paši savu bagiju, var to droši nopirkt un ālēties uz nebēdu. Viens šāds braucamais maksājot ap 2500 latu. Nav nemaz tik daudz par pašam savu adrenalīna mašīnu. Ja nu jums tādu sagribējies vai vienkārši interesē kas un kā - kontaktējieties ar izstrādātājiem: bagijs.lv
Drosmīgais es dodos trasē :)
Sveiki lasītāji!


Nekā lieka. Adrenalīna ķeršanai nevajag DVD atskaņotāju...
Nedaudz no oficiālās informācijas.
Projekta autori: SEBO GROUP SIA
Projekts: ražot sporta-atpūtas bagijus Latvijā

Testētā bagija tehniskie parametri:
Garums: 2750mm
Platums: 1010 mm (rāmis)
Maksimālais ātrums: ~180km/h
Motora tilpums: 1.6 L
Ātruma kārba: manuālā (iespējams pasūtīt ar automātisko kārbu)
Amortizatori: ~300mm
Krēsls: drošs ar sānu malām, aprīkots ar 4 punktu drošības jostu.
Riepas: krosa
Tuvās gaismas, bremžu uguņi.
Vienvietīgs.
Krāsa- pēc vēlmēm.
Spidometrs.
Bagijs paredzēts braukšanai pa zemes, smilšu segumu, kā arī pa sniegu, viegli vadāms. Viegli kopjams. Izgatavošanas laiks 1,5 – 2 mēneši.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augÅ¡u          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies