Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Ingus

Radio ar pareizu nosaukumu - Paradīze

Radio, Mūzika

Radio ar pareizu nosaukumu - ParadīzeGribu jums piedāvāt bezmaksas alternatīvu visiem jūsu spotifajiem, jūķūbemjūzikiem un citiem tamlīdzīgiem servisiem.

Jau vairākus gadus esmu absolūts Radio Paradise fans (www.radioparadise.com)

Un lūk kāpēc.

No pirmā acu uzmetiena varētu padomāt, ka tāds pats interneta radio kā visi pārējie miljoni vien ir.

Tomēr nē. Tas ir daudz vairāk, bet ne tik daudz, lai būtu ar to jākrāmējas un jātērē laiks izvēloties, ko klausīties.
Tam ir četras mūzikas plūsmas - Main mix, Mellow mix, Rock mix, World/etc mix. Visu šo plūsmu saturu savāc paši RP autori - Bils un Rebeka. Mūzika tiek pielasīta, sākot no 60tajiem līdz šodienai, bet galvenokārt tā ir mazāk dzirdēta/novērtēta. Pateicoties šai viņu pieejai esmu atklājis gan jaunus/vecus izpildītājus, gan jau zināmu izpildītāju nedzirdētus gabalus.

Tiktāl viss kā daudz kur citur, vai ne?

Bet te sākas interesantākā daļa.

1) jebkurā mirklī, kad nezināmu iemeslu pēc pleilistē ir iemaldījies kaut kāds tur Eltons Džons, mēs varam pārlēkt uz nākošo skaņdarbu - neierobežotu skaitu reižu, kamēr mūsu ausīs sāk līt kāda vēl līdz šim nedzirdēta, bet salda skaņdarba nektārs.

2) ja esi piereģistrējies, tad skaņdarbus vari arī novērtēt ar atzīmi. Sākot no 1 = Sucko Barfo, līdz 10 = Godlike. To ir vērts darīt, jo papildus jau minētajiem kanāliem, ir arī tavu Favorītu kanāls, kuru palaižot radio atskaņo tevis atzīmētos labākos gabalus. Pie tam tu vari pateikt, ka šajā kanālā atskaņot tikai visu, kas ir novērtēts ar 7 un uz augšu.

3) braucot uz Latgales laukiem var piemeklēt satraukums, ka retāko mobilo torņu dēļ, ceļā vari palikt bez interneta un radio 😱 Bet arī par to ir padomāts. Apps ļauj izveidot paša izvēlētas laikietilpības buferus. Tobiš - es varu pateikt appam, lai tas jau laicīgi ielādē manu favorītu kanālu 4 stundu garumā, un vēl piedevām lossless kvalitātē (vai es jau teicu, ka RP ļauj streamot mūziku Lossless kvalitātē?). Es gan parasti izvēlos 320kbps, bet katrs pats sev audiofīls, tāpēc knock yourself out ar Losslessu.

UN TAS VISS PAR BALTU VELTI! Es gan laiku pa laikam kaut ko noziedoju, jo nu dikti jau man patīk šī viņu unikālā pieeja.

Šis viss atrisina dažādas melomāna problēmas. Pleiliste nekad nav garlaicīga. Tā ļauj pārlēkt tam, ko nevēlies dzirdēt. To vari paņemt līdzi uz bezzonas vietām. Un vasarā terasē pie mājas vari dalīties ar citiem melomāniem atskaņojot tikai tevis paša izredzētos skaņdarbus - tie nenojaušot par RP eksistenci nebeidz izteikt tev komplimentus par tavu izsmalcināto gaumi, un domā, ka tam nudien ir bijis jāvelta milzum daudz laika un pūļu, lai savāktu tik eklektisku kolekciju.  
 
 Iepriekšējais →


.


comments powered by Disqus


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

295.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

425.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

375.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies