Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Ne tik foršas kā tās otras - Samsung Buds Pro apskats

Tehnika, Testi

Ne tik foršas kā tās otras - Samsung Buds Pro apskats

Es esmu Buds austiņu fans. Lietoju tās nu jau pāris gadus. Manām vajadzībām tās ir perfektas. Gan pašas pirmās Buds, gan pērnā gada Buds+. Mazas, bet ērtas, skan diži vismaz manām ausīm, viegli vadāmas ar skārienjutīgo virsmu. Lieliskas. Turklāt es tās lietoju ar aifonu, un man nav pieejamas to papildus iespējas, tikai plika atskaņošana. Man ar to pietiek un visiem droši iesaku Buds un Buds+.

Bet nu klāt ir Buds Pro un pēc nosaukuma spriežot visam būtu jābūt vēl dižākam, vēl labākam. Tomēr… nav. Un šausmīgi banāla iemesla pēc - tām ir štruntīgs dizains.

Austiņas ir pārāk mazas, tām ir pārāk gluda forma un nav izteikta smaguma centra. Tās ir ļoti grūti noturēt pirkstos un pareizi ielikt ausīs. To darot nepārtraukti es nejauši saspaidu play/pause uz skārienjutīgās virsmas. Turklāt ar pašām austiņām bēda vēl nebeidzas. Arī kārbiņa ir apbrīnojami neērta. Ta vairs nav garena, bet kvadrātiska un atverama kā gredzenu kastīte - ar vāku visā kārbiņas apjomā. Atvērtā veidā kārbiņu ir neticami grūti noturēt rokās un no tās izņemt mazās slidenās austiņas ir vēl grūtāk. Tas ir vesels process, kas jādara ļoti uzmanīgi.

Un tas ir šausmīgi skumji. Jo visādi citādi šīs ir lieliskas austiņas. Baterija darbojas ilgi, skaņa ir izcila, trokšņu slāpēšana darbojas ļoti labi. Varbūt ne tik labi, kā citām, bet absolūti pietiekoši. Tāpat austiņām ir “caurspīdīguma” režīms, kad tās ārējos trokšņus neslāpē un ļauj dzirdēt apkārt notiekošo. Ļoti viegli to ieslēgt izslēgt vienkārši piesitot pirkstu pie skārienjutīgās virsmas.


Ir arī balss atpazīšanas režīms, kad austiņas automātiski ieslēgs “causpīdīgumu”, tiklīdz sadzirdēs cilvēka balsi. Īpaši ērti tagad ziemā, kad nav vairs jānovelk cimdi lai izvilktu austiņas no ausīm nelielai sarunai. Protams, pieklājīgi jau būtu izņemt vismaz vienu austiņu no ausīm, bet pamazām mēs sākam pierast pie šī “caurspīdīgā” režīma un pieņemt, ka austiņas ausīs nenozīmē, ka cilvēks neko nedzird.

Un tad ir cena. 230 eiro. Nu dārgi, dārgi. Skaņa ir lieliska, un spējas ir lieliskas, bet tas tomēr neattaisno tik augstu cenu. Ir pietiekami daudz konkurentu, kas piedāvā līdzīgus labumus par mazāku cenu. Galu galā, tās pašas Buds Plus. Arī nav lētas, bet jau saprotamāka cena. Turklāt daudz ērtāk lietojamas.

Protams, pirkstu resnums un ausu dziļums ir ļoti subjektīva padarīšana, tāpēc citiem šie ergonomikas trūkumi nebūs izjūtami. Vislabāk jau notestēt, ja ir tāda iespēja kaut kur droši un distancēti apčamdīt…


Samsung Galaxy Buds Pro 2021

Samsung Galaxy Buds Pro 2021

Samsung Galaxy Buds Pro 2021

Samsung Galaxy Buds Pro 2021

  
 
 Iepriekšējais →


.


comments powered by Disqus


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

395.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies