Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Notiks ikgadējā “Strādā jebkur!” diena

Dažādi

Notiks ikgadējā “Strādā jebkur!” diena

Microsoft jau atkal aicina apmeklēt "Strādā jebkur" pasākumu. Ideja ir patiešām lieliska - palīdzēt cilvēkiem saprast, ka mūsdienās nav jābūt piesietam pie biroja galda. Ir daudz dažādi risinājumi, kas ļauj dažādus darbus un uzdevumus pildīt atrodoties jebkur. Mobilie interneti, datu mākoņi utt. Mums "gīkiem" tas šķiet pašsaprotami, taču ļoti daudzi joprojām baidās tam visam noticēt. Protams, tas nenozīmē, ka mēs visi varam pamest birojus un turpmāk sēdēt parkos uz soliņiem. Taču iespējams pietiek ieviest savā darba rutīnā tikai nelielu brīvību, lai darbi un dzīve ritētu raitāk uz priekšu.

Painteresējies, pamācies. Ja sanāk - atnāc uz pasākumu parunāt ar citiem. Nav uzreiz jārisina nopietnas lietas.

Jau ceturto gadu pēc kārtas Latvijā atzīmēs “Strādā jebkur!” dienu, kuras mērķis ir popularizēt elastīgu darba stilu un demonstrēt tā priekšrocības. Šogad elastīgā darba stila piekritēji 28. maijā no plkst. 13:00 līdz 15:00 pulcēsies skvērā pretī Latvijas Nacionālajai operai.

“Strādā jebkur!” iniciatīvas īstenošanai šogad ir apvienojušies seši partneri — Microsoft Latvia, Lattelecom, DPA, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), Izglītības un zinātnes ministrija un Pasaules Dabas Fonds. Pasākumā dalībniekiem būs iespēja ne tikai kopīgi strādāt un tīkloties radošā vidē, svaigā gaisā, bet arī smelties iedvesmu, klausīties iedvesmojošas prezentācijas, aplūkot jaunākās ierīces un iepazīties ar dažādiem produktivitātes un mākoņa risinājumiem. Tāpat pasākumā varēs uzzināt vairāk par e-pakalpojumu un e-paraksta izmantošanas priekšrocībām, Zaļā biroja ideju un iespējām mazināt sava darba negatīvo ietekmi uz dabu un vidi.“Strādā jebkur!” ir iniciatīva ne tikai strādājošajiem, bet arī jauniešiem, kuriem pasākumā būs iespēja uzzināt, kā labāk sevi sagatavot darba intervijām, un pat uzrunāt potenciālos darba devējus, kas būs sastopami Operas skvērā.

Ikviens uzņēmums un organizācija, kurš jau praktizē elastīgu darba stilu, var pieteikties dalībai pasākumā šeit. Aicināts ir ikviens, kuru interesē elastīgs darba stils, tā priekšrocības un iespējas.

“Projekts “Strādā jebkur!” diena pirms četriem gadiem tika aizsākta kā sociāla akcija jeb aicinājums pamēģināt strādāt ārpus ierastās darba vides un pašiem uz savas ādas pārbaudīt, vai, pamainot savu darba stilu, varam kļūt produktīvāki, radošāki, elastīgāki un atrast labāku līdzsvaru starp privāto un darba dzīvi,” saka Ēriks Eglītis, Microsoft Latvia vadītājs. “Esam gandarīti, ka ar katru gadu “Strādā jebkur!” dienas aktivitātes gūst arvien lielāku atsaucību, uzrunājot aizvien vairāk cilvēku un domubiedru, kas dala ar mums redzējumu par tiešām mūsdienīgu, produktīvu un darbiniekiem draudzīgu darba stilu.”

Kā uzsver Arvils Kupris, Lattelecom Jauno produktu attīstības daļas direktors: “Mūsdienu tehnoloģijas nojauc robežas un piedāvā ikvienam brīvu izvēli darba un mācību procesa organizēšanā. Pērn vasarā Lattelecom izveidotās datu apmaiņas un uzglabāšanas vietnes eDati pieaugošais lietotāju skaits liecina, ka Latvijas iedzīvotāji, tostarp uzņēmēji, kļūst arvien atvērtāki mākoņpakalpojumiem, izvēloties tos galvenokārt efektivitātes nolūkos. Tehnoloģijas maina arī izglītības procesu — Lattelecom jau divus gadus kopā ar izglītības programmu "Iespējamā misija" īsteno mācību stundas ārpus klases, kurā vairāk kā 100 skolēnu veica uzdevumus, izmantojot WiFi un mākoņpakalpojumus. Arī “Strādā jebkur!” akcijas dalībnieki varēs izmantot bezmaksas WiFi, kas ierīkots Latvijas Nacionālās operas skvērā.”

“Šobrīd biznesa mobilitāte, elastīgums un spēja strādāt no jebkuras vietas ir ļoti aktuāla tendence. Ir pētījumi, kas rāda, ka 42 % strādājošo būtu gatavi ziedot 6 % no savas algas, lai varētu strādāt attālināti. Nereti uzņēmumiem ir gana izaicinoši “uzbūvēt” tādu IT infrastruktūru, kas spēj nodrošināt drošu darbinieku darbu no jebkuras vietas, spēju pārvaldīt viena lietotāja vairākas mobilās ierīces un informāciju tajās, vienlaicīgi rūpējoties par datu drošību. Šogad DPA stendā visiem interesentiem būs iespēja piedalīties efektīva darba meistarklasēs, kurā mūsu speciālisti iepazīstinās ar māķoņtehnoloģiju risinājumiem un izmantošanas iespējām, kas nākotnē mainīs ikviena ikdienas paradumus. Īpaši aicinām studentus iepazīties, izmēģināt un pieteikties Office 365, jo ikdienā studentiem augstskolās šis pakalpojums ir pieejams pa brīvu,” tā DPA direktors Gatis Ošs.

“Pieeja “Strādā jebkur!” nozīmē ērtu un ātru saziņu ar valsti. Tā sniedz iespējas saņemt vairāk nekā 60 dažādu tieši uzņēmējiem nepieciešamu e-pakalpojumu jebkurā sev izdevīgā laikā un vietā. Tos piedāvā Darba inspekcija, Uzņēmumu reģistrs, Valsts ieņēmumu dienests un citas valsts pārvaldes institūcijas. Būtiski ir apzināties, ka e-parakstu var izmantot un dokumentus nosūtīt atrodoties ne tikai mājās vai darba vietā, bet arī, piemēram, sēžot

parkā vai esot ārpus Latvijas. Nepieciešams vien interneta pieslēgums, dators un eID karte,” e-iespējas aicina izmantot Arnis Daugulis, VARAM valsts sekretāra vietnieks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jautājumos.

“Jauniešu nodarbinātība pašlaik ir viens no nozīmīgākajiem dienas kārtības jautājumiem gan Latvijā, gan visā Eiropā. Izglītības un zinātnes ministrija ir ieinteresēta, lai jaunieši pēc iespējas agrākā vecumā izvēlētos savu nākotnes profesiju. Mūsdienu darba vides dinamika un jaunās tehnoloģijas nodrošina iespēju būt mobiliem un strādāt no jebkuras vietas. “Strādā jebkur!” iniciatīva ir lieliska iespēja jauniešiem satikties un iepazīties ar uzņēmumiem, kuri saviem darbiniekiem rada apstākļus mobili un efektīvi plānot un izvēlēties savu darba laiku un vietu,” norāda Evija Papule, valsts sekretāra vietniece - Izglītības departamenta direktore, valsts sekretāra pienākumu izpildītāja.

“Projekts “Strādā jebkur!” aicina domāt par lietderīgi izmantotiem resursiem ne tikai darbinieku, bet arī uzņēmuma vadības līmenī. Šāda iniciatīva iet roku rokā ar WWF vides pārvaldības sistēmu Zaļais birojs, kas ļauj efektivizēt resursus, samazinot uzņēmuma enerģijas patēriņu un ieviešot ilgtspējīgus risinājumus, tādēļ Pasaules Dabas Fonds priecājas būt daļa no šīs ikgadējās sociālās akcijas,” atzīmē Jānis Rozītis, Pasaules Dabas fonda direktors.

Pasākuma laikā notiks arī bezmaksas meistarklases interesentiem:

1. Mailigen – "Vai e-pasta mārketings der jebkuram uzņēmumam";

2. Gemius Latvia – „Mārketinga Automatizācija - Next Big Thing”.

3. DPA – "Meistarklase efektīvam ikdienas darbam mākonī";

4. Riddle PR – “Labās prakses uzņēmumu komunikācijai sociālajās platformās”;

5. Pasaules Dabas Fonds – “Zaļais birojs”;

6. Phonead – “Reklāmas risinājumi mobilajā vidē”;

7. Vita Brakovska, biedrība ZINIS – “Izmēri savu radošumu!”;

8. Lattelecom – „Kāpēc datu dublēšana ir tik svarīga”;

9. Microsoft Latvia - Mūsdienīgai darba videi nepieciešamās prasmes un rīki.

Papildus meistarklasēm:

1. VARAM E-teltī būs iespēja uzzināt par valsts e-pakalpojumu un e-paraksta izmantošanas priekšrocībām un saņemt praktisku palīdzību datora sagatavošanā darbam ar elektronisko identifikācijas karti;

2. Portāls Prakse.lv piedāvās darba intervijas simulācijas spēli "Labākais kandidāts kafijas vārītājs";

3. Nodarbinātības valsts aģentūra informēs par jauniešu nodarbinātības programmas "Jauniešu Garantijas" darba un apmācību iespējām;

4. Valsts izglītības attīstības aģentūra iepazīstinās ar karjeras plānošanas resursiem jauniešiem.

Pagājušogad “Strādā jebkur!” dienā Spīķeru kvartālā pulcējās ap 250 elastīga darba stila piekritēju no 70 uzņēmumiem un organizācijām, savukārt 2013. gadā Stacijas laukumā pie t/c “Origo” šo darba stilu pārstāvēt un popularizēt bija ieradušies ap 150 cilvēku no 55 organizācijām.

Vairāk informācijas kampaņas interneta lapā: ej.uz/stradajebkur . Reģistrācija dalībai pasākumā: .  
 
 Iepriekšējais →


.


comments powered by Disqus


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

395.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies