Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Klāt jaunie Samsung viedpulksteņi - Gear 2 un Gear 2 Neo

Mobilie

Klāt jaunie Samsung viedpulksteņi - Gear 2 un Gear 2 NeoBaumām izrādījās taisnība - pulksteņi izmanto Tizen operētājsistēmu.

Samsung Electronics laidis klajā jaunos Samsung Gear 2 un Gear 2 Neo viedpulksteņus ar uzlabotu dizainu un funkcionalitāti. Jaunajiem Gear 2 un Gear 2 Neo ir pilnveidotas savienojumu, pielāgošanas un vadības iespējas.

“Ar Samsung Gear 2 un Gear 2 Neo esam pilnveidojuši tehnoloģijas un funkcijas, kuras mūsu klienti novērtē Gear viedpulkstenī,” stāsta Džei Kei Šins (JK Shin), Samsung Electronics izpilddirektors un IT & Mobilo sakaru ierīču nodaļas prezidents. “Samsung joprojām ir inovāciju līderis valkājamo tehnoloģiju tirgū, radot ierīces, kas pilnvērtīgi iekļaujas lietotāju ikdienā – to nodrošina plašās iespējas savienot Gear ar daudzām citām ierīcēm, pielāgot to savam stilam, kā arī pilnvērtīga aplikāciju vide.”Nākamais līmenis mobilo sakaru brīvībā
Samsung kā vadošais valkājamo tehnoloģiju ražotājs ar jaunajiem Gear 2 un Gear 2 Neo ir sasniedzis ievērojamus panākumus šajā produktu kategorijā.

Kamera ir iestrādāta pamata korpusā, nevis siksniņā, un siksniņu ir iespējams izvēlēties atbilstoši savām vēlmēm, piemēram, Gear 2 ir pieejami ogļu melnā, zeltīti brūnā un oranžā krāsā, bet Gear 2 Neo – ogļu melnā, mokas pelēkā un oranžā krāsā. Tāpat abiem viedpulksteņiem ir iespējams pielāgot sākuma ekrāna fonu, pulksteņa un burtu izskatu. Abām ierīcēm ir moderns dizains un kvalitatīva apdare.

Ierīces veidotas kā dabisks papildinājumus ikdienai. Ar Gear 2 un Gear 2 Neo lietotāji var pieņemt vai noraidīt ienākošos zvanus un ziņojumus, kā arī sekot līdzi paziņojumiem par savām aktivitātēm un paradumiem. Papildus tie sniedz iespēju, piemēram, kontrolēt televizora un dekodera ierīces ar WatchON aplikāciju un IrLED sensoru. Savukārt viedpulkstenī iebūvētais mūzikas atskaņotājs ļaus izbaudīt mūziku ar Bluetooth austiņām arī bez viedtālruņa klātbūtnes. Jaunās ierīces piedāvā personīgo sporta treniņu aplikāciju, ļaujot lietotājiem izveidot pielāgotu sporta programmu un sekot līdzi savai sirdsdarbībai.

Gear 2 un Gear 2 Neo ir iespējams savienot ar plašu Samsung ierīču klāstu, kā arī piekļūt paplašinātai aplikāciju videi, jo šīs ir pirmās valkājamajās ierīces, kas balstītas uz Tizen platformas. Patlaban Samsung Gear 2 un Gear 2 Neo ir savienojamas ar vairāk nekā desmit Samsung Galaxy viedtālruņiem.

Plānots, ka Gear 2 un Gear 2 Neo Baltijas valstīs būs pieejami jau aprīlī. Gear 2 aptuvenā mazumtirdzniecības cena būs 300 eiro, bet Gear 2 Neo – 200 eiro.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Palm Phone

125.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

269.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

95.00 EUR
Pārdod
Kalnu velo Atala, 26

110.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
Pārdod
Nokia 7.1, 64GB, Android 10

125.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

245.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

145.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies