Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Tele2 atklāj modernizēto sakaru tīklu (klāt arī 4G)

Mobilie

Tele2 atklāj modernizēto sakaru tīklu (klāt arī 4G)Šodien ar mazu pompu, bet lielu torti, Tele2 oficiāli izziņoja sava sakaru tīkla modernizēšanu. Turpmāk viss būs vēl labāk un ātrāk un vairāk, un, protams, neizpaliks arī 4G, kas pieejams jau no šodienas. Pagaidām gan 4G ir pieejams datoriem un planšetdatoriem, taču drīz tas nonākšot arī līdz telefoniem. Gaidām!

Tīkla modernizēšanā ir ieguldīta vesela kaudze miljonu eiro un sadarbībā ar Nokia Solutions and Networks ir nomainītas visas bāzes stacijas. Tagad ātrgaitas 3G ir pieejams 95% Latvijas iedzīvotāju. Pagaidām nav ziņu cik no tiem varēs drīzumā baudīt 4G priekus.

Atgādināsim, ka pērn savu tīklu būtiski modernizēja arī Bite, savukārt LMT kā pirmrindnieks laida gaisā 4G sakarus arī telefoniem.“Tele2” izveidojis Baltijā modernāko tīklu un sāk piedāvāt 4G pakalpojumus

Ieguldot 9 miljonus eiro, vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” ir veiksmīgi pabeidzis sakaru tīkla modernizāciju visā Latvijas teritorijā, kā rezultātā 95% iedzīvotāju ir pieejams ātrgaitas mobilais internets. “Tele2” turpina attīstīt tīklu un komercrežīmā sāk piedāvāt arī jaunāko mobilo sakaru tehnoloģiju 4G (LTE), nodrošinot tirgū izdevīgāko 4G internetu datoriem.

“Esam gandarīti, ka sadarbībā ar “Nokia Solutions and Networks” esam uzbūvējuši Baltijā modernāko sakaru tīklu! To jau ir augsti novērtējuši mūsu klienti – saskaņā ar SKDS pētījumu*, Latvijā visapmierinātākie mobilā interneta datorā lietotāji ir tieši “Tele2” klienti,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. “Lai arī turpmāk nodrošinātu labāko mobilā interneta lietošanas pieredzi, sākam attīstīt 4G tīklu, lai jau 2015. gadā tas būtu pieejams 70% iedzīvotāju. Turklāt ieviešot 4G tagad varam to paveikt daudz ekonomiskāk, tādējādi nodrošinot klientiem izdevīgāko 4G mobilā interneta piedāvājumu datoriem.”

“Šis projekts ir svarīgs pagrieziena punkts mūsu ilgtermiņa sadarbībā ar “Tele2”,” saka “Nokia Solutions and Networks” Projektu direktors Daniels Vids (Daniel Widh). “Modernizējot visu tīkla infrastruktūru ciešā kopdarbībā ar “Tele2”, esam gandarīti, ka “Tele2” klienti Latvijā tagad var iegūt lielisku mobilā interneta lietošanas pieredzi.”

No šodienas visiem klientiem, kuri lieto “Tele2” internetu datorā, ir iespēja lietot “Tele2” 4G mobilo internetu bez papildu maksas. Lai to izmantotu, ir jāpārliecinās, ka datora SIM karte un USB mobilā interneta modems vai piezīmjdators ar iebūvētu mobilā interneta modemu atbalsta 4G, kā arī jāatrodas “Tele2” 4G tīkla zonā. Sākotnēji “Tele2” 4G ir pieejams šādās pilsētās: Rīga un Rīgas rajons**, Daugavpils, Jēkabpils, Kuldīga, Liepāja, Preiļi, Rēzekne un Ventspils. SIM kartes var nomainīt bez maksas un 4G atbalstošus modemus un rūterus iegādāties kādā no 42 “Tele2” klientu apkalpošanas centriem visā Latvijā, kā arī “Tele2” mājas lapā www.tele2.lv.

Galvenā 4G mobilo sakaru tehnoloģijas priekšrocība ir būtiski ātrāka bezvadu datu pārraide – līdz pat 150 megabitiem sekundē (Mbit/s). Šobrīd “Tele2” 4G piedāvā 1800 megahercu (MHz) frekvencē, kas labāk piemērota pilsētām, savukārt 2015. gadā saskaņā ar izsolē iegūtajām frekvenču izmantošanas tiesībām “Tele2” 4G tehnoloģiju varēs piedāvāt arī 800 MHz frekvencē, kas ļaus attīstīt 4G tīklu mazāk apdzīvotos rajonos un lauku teritorijās vairāk nekā trīs reizes efektīvāk un ekonomiskāk.

“Tele2” sakaru tīkla modernizācija ir viens no lielākajiem investīciju projektiem mobilo sakaru nozarē Latvijā, kuru “Tele2” realizēja sadarbībā ar pasaulē vadošo mobilo platjoslas iekārtu ražotāju “Nokia Solutions and Networks”. Tās ietvaros “Tele2” uzbūvēja 240 jaunas ātrgaitas mobilā interneta (3G) bāzes stacijas un nomainīja aparatūru esošajās bāzes stacijās, kā arī ieviesa jaunākās tehnoloģijas tīkla darbības nodrošināšanai. Izveidojot Baltijā modernāko sakaru tīklu, “Tele2” augstas kvalitātes balss sakari ir pieejami 99% iedzīvotāju un ātrgaitas mobilais internets – 95% iedzīvotāju. Tāpat “Tele2” ir sagatavojis tīkla infrastruktūru nākotnei – līdz pat 20 reizēm lielākai slodzei, kuru radīs pieaugošā mobilā interneta lietošana, un tādu jaunākās paaudzes tehnoloģiju nodrošināšanai kā 4G un 4G-Advanced.  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Case

20.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

10.00 EUR
Pārdod
iMac 21

125.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch V2

300.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
Logitech WiFi Keyboard

45.00 EUR
Pārdod
iPhone X 64GB

420.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro 2017

750.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch Case

35.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies