Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Tele2 prezentē mūzikas straumēšanas servisu Streamus [un rīko foršu koncertu]

Mobilie, Dažādi

Tele2 prezentē mūzikas straumēšanas servisu Streamus [un rīko foršu koncertu]Patīkams jaunums latviešu mūzikas cienītājiem!

Mobilo sakaru operators “Tele2” aicina ikvienu šo trešdien, 7. augustā, Kalnciema kvartālā apmeklēt pirmā nacionālā mūzikas straumēšanas servisa “Streamus” atklāšanas koncertu. Par godu šim notikumam Toms Grēviņš iegriezīs vinila skaņu plates, savukārt ar muzikāliem sveicieniem uzstāsies vairāki talantīgi un labi pazīstami Latvijas mūziķi. Pirmo reizi Kalnciema kvartālā varēs dzirdēt trio Rolandu Ūdri jeb Ūdrīti, Ilonu Balodi un Vilni Krieviņu un ar akustisko uzstāšanos priecēs Juris Kaukulis (Dzelzs Vilks), Dons, Goran-Gora, Māra Upmane-Holšteine un Juris Kalnišs (Astro'n'out).Sadarbojoties “Tele2” un Latvijas uzņēmumam “Music Online”, ir tapis unikāls, Baltijā pirmais nacionālais mūzikas straumēšanas serviss, kas ļauj datorā vai ar aplikācijas palīdzību telefonā klausīties visplašāko Latvijas mūziķu un pasaules zvaigžņu repertuāru – vairākus miljonus dziesmu. Noslēgtie līgumi ar pasaulē lielāko mūzikas izdevēju “Universal Music Group” un citām pasaules mēroga ierakstu kompānijām “Streamus” lietotājiem ļauj neierobežoti klausītes gan agrīnos The Rolling Stones albumus, gan aktuālāko no Lady Gaga, Lana Del Ray, U2, Metallica un citiem mūziķiem. “Streamus” ir unikāls arī ar to, ka piedāvā klausīties līdz šim vēl nebijuši plašu legāli pieejamo Latvijas mūziku, pateicoties noslēgtajai sadarbībai ar teju visiem Latvijas populārāko mūziķu izdevējiem.

“Tele2” ielūdz uz nacionālās mūzikas straumēšanas servisa “Streamus” atklāšanas koncertu Kalnciema kvartālā 7. augustā, ieeja no plkst. 19:00. Koncerts ir bez maksas un to apmeklēt ir aicināti gan mediju pārstāvji, gan ikviens interesents.

Bez muziķu uzstāšanās paredzēta “Streamus” prezentācija, kuru vadīs “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis un “Music Online” izpilddirektors Kārlis Būmeisters.  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

165.00 EUR
Pārdod
SONY BTX300 Bluetooth_WiFi

95.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro 2017

750.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Case

20.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
iMac 21

125.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch V2

300.00 EUR
Pārdod
Logitech WiFi Keyboard

45.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

10.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies