Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Maija lomogrāfijas mītiņš

Foto

Maija lomogrāfijas mītiņšTuvojas kārtējais lomogrāfu tusiņš. Jūs jau ziniet, tiem, kam patīk jancīgas bildes, kas tapušas uz filmiņas nevis Instagramā.

Sveiki tuvie un tālie lomo biedri. Ar šo sestdienu (19. maiju) mēs sākam jaunu tradīciju - lomogrāfijas mītiņus, jeb kopīgas sanākšanas, lai vaicinātu sadraudzību, mainītos ar filmiņām, vai vienkārši parunātos par lomogrāfiju.


Mums visiem ir savs stāsts, kā esam nonākuši līdz lomogrāfijai. Citu ieintriģējušas kāda drauga savdabīgās un košās bildes, cits vienkārši netīšām laimīgā kārtā uzgājis internetā, varbūt kāds cits par to ir tikai dzirdējis, bet vēl tā arī īsti nesaprot, kas tā Lomogrāfija īsti ir. Lai kā arī nebūtu, šis pasākums ir domāts visiem, kas vēlas padalīties pieredzē, pastāstīt kādu interesantu stāstu par kādu sev tuvu bildi, vai vienkārši parunātos par sev interesējošām tēmām ar sev līdzīgi domājošiem. Aicinam arī visus, kam ir vēlme, mainities ar filmiņām.

Pasākuma gaitā dalībniekiem slideshow formātā būs iespēja pastāstīt par kādu savu bildi (maksimums 10), kā arī padalīties pieredzē ar pārējiem, kā iegūt interesantākus rezultātus. Būs arī atvērta diskusija par fotoaparātiem un jebko, kas saistīts ar lomogrāfiju. Pasākums ir atvērts visiem interesentiem, gan pieredzējušiem lomogrāfiem, gan iesācējiem, tādēļ, pat ja neesi sācis savas aktīvā lomogrāfa gaitas, bet tikai vēl par to domā - nebaidies un nāc ciemos. Būsim parūpējušies, lai ikviens interesents uz vietas varētu apskatīt kādu sev interesējošu kameru klātienē. Ieeja brīva.

Pasākuma norises vieta ir Birojnīca, 19. maijā plkst. 13.00-15.00, Dzirnavu ielā 84k-2 (Berga Bazārā).

Bildes un pietiekumu par dalību sūti uz lomo@lomography.lv

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

599.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

75.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

249.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

195.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

95.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

135.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies