Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Google Drive ir klāt - vēl viens mākonis ar neskaitāmiem gigabaitiem

Softs, Video

Google Drive ir klāt - vēl viens mākonis ar neskaitāmiem gigabaitiemŠonedēļ pilnā sparā ir sākušies mākoņu kari. Vispirms uzlabojumus piedzīvoja populārākais mākoņserviss Dropbox. No rīta iepazinām jauno Microsoft Skydrive, bet nupat klāt ir arī Google versija - Google Drive.

Par galveno - Google Drive bezmaksas piedāvā 5GB diska vietu mākonī. Salīdzinājumam, SkyDrive dod 7GB, bet Dropbox 2GB ar iespēju iegūt vairāk piesaistot draugus. Tātad teorētiski visvairāk bezmaksas vietas var iegūt tieši ar Dropbox.

Bet nu atpakaļ pie Google Drive. Webā GDrive ir integrēts ar Google Documents, kas ir ieguvis mazliet jaunu izskatu - klāt nākušas papildus mapītes un opcijas. Protams, iespēja augšupielādēt un pārvaldīt visus savus 7 gigabaitus.


Tāpat Google Drive ir pieejamas Mac un Windows aplikācijas, kas ļauj brīvi piekļūt šim mākonim tieši no desktopa.

Kā sākt lietot Google Drive? Pavisam vienkārši - dodies uz savu Google (gmail) kontu un atver dokumentu sadaļu. Tev automātiski ir pieejams arī Drive mākonis.

Lūk neliels video, kas īsumā pastāsta kas ir kas un ko ar to visu iesākt:
Bet kuru mākoni tad īsti izvēlēties? Pirmkārt jau jāsaprot cik daudz vietas ir vajadzīgs. Ja vairāk nekā tiek piedāvāts bezmaksas, tad jāsalīdzina cenas (piemēram - 100GB Google Drive maksā 5 dolārus mēnesī, Dropbox 20$ mēnesī, bet Skydrive 50$ gadā).

Taču ja pieejamā diska vieta ir pietiekoša, tad atliek izdomāt kā un kādiem nolūkiem vēlaties mākoni izmantot. Tiem, kas pārsvarā lieto Windows datoru, Hotmail un Windows Phone telefonu, noteikti dzīve būs ērtāka tieši ar Skydrive. Tie, kas lieto Android telefonus automātiski varēs izbaudīt Google Drive labumus. Savukārt Dropbox priekšrocība ir tā bezgalīgā integrācijas datorprogrammās, telefonu aplikācijas un dažādos tiešsaistes servisos. Dropbox šobrīd ir kā noklusējuma standarts failu sinhronizācijai mākoņservisā. Un tas darbojas neticami ātri un uzticami. Redzēsim, kā "kaujas apstākļos" uzvedīsies pārējie mākoņi. Starp citu, interesanti vai HTC, kas savos Android telefonos piedāvā bezmaksas 20GB Dropboxā, pārorientēsies uz Google Drive?

Un kādu mākoni un kādiem nolūkiem jūs lietojat? Vai gluži pretēji - nelietojat… jo?


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Pixel 4a

249.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

95.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

599.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

195.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

135.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

75.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies