Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Levi's iesaka saldēt bikses [bakteriologi iebilst]

Dažādi, Video

Levi's iesaka saldēt bikses [bakteriologi iebilst] Šodien modē ir ūdens taupīšana. Pat smalkās pieczvaigžņu viesnīcās klientus numuriņā sagaida vēstījums, ka jūsu gultas veļa, lūk, tiks mainīta tikai katru otro dienu, lai taupītu vērtīgos saldūdens resursus.

Tad nu lūk, džinsu ražotājs Levi Strauss šajā sakarā atradis oriģinālāku pieeju pasaules glābšanai, savu ūziņu pircējiem rekomendējot nevis tērēt ūdeni džinsus mazgājot, bet vienkārši iestūķēt bikses saldētavā vai izlikt aiz loga, ja sinoptiķi vēsta par gaisa temperatūras pazemināšanos zem nulles. Aukstums, redz, nogalinot baciļus, kas intensīvas lietošanas gaitā piešķir apģērbam, piedodiet, saožamu individualitāti un liek pieņemt lēmumu par ūdens resursu upurēšanu svaiguma labā.

Tomēr šim apģērba saldēšanas priekšlikumam oponē mikrobiologi: viņi iebilst, ka patiesībā jūsu apģērbu apdzīvojošā mikrofora ir itin labi adaptējusies zemām temperatūrām un pēc izņemšanas no saldētavas baktēriju populācija pavisam drīz atjaunosies pilnā apjomā. Efektīvāka esot sterilizācija 120 grādu temperatūrā, tikai - kurš gan gribēs dalīt saunu ar pāri pavalkātu džinsu?

Īsāk sakot, lai cik moderni būtu jaunākie ieteikumi ūziņu debacilizācijā, efektīvākais risinājums tomēr ir un paliek vecā, labā vešmašīna. Turklāt tā paveiks arī to, ko nespēj ne saldētava, ne sauna - aizvāks mērces traipu no bikšu staras.
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Pixel 4a

249.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

135.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

195.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

95.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

75.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

599.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies