Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Tests: Logitech bezvadu klaviatūra ar gaismas uzlādi K750

Testi, Tehnika

Tests: Logitech bezvadu klaviatūra ar gaismas uzlādi K750Statistika rāda, ka mūsdienās ļaudis datoru lielākoties izmanto internetam. Tādai vajadzībai pilnīgi pietiktu ar peli, tomēr reizēm prasās kādu komentāriņu Kakao.lv ierakstīt vai, ja esat datorģēnijs, kādu čiepstu čiepstētavā vai pat bloga ierakstu blogotavā. Tad nākas raudzīties pēc klaviatūras - bezvadu, protams, jo mūsdienās taču viss ir bez vadiem. Bezvadu ierīcēm gan ir kāds trūkums - tām nepieciešama barošana, tātad jābūt vismaz baterijām, kuras regulāri nākas mainīt. Atkal slikti.

Bet neskumstiet - dzīve kļūst gaišāka, jo tagad ikvienam pieejama Logitech bezvadu klaviatūra K750, kura pārtiek ne nu gluži no zila gaisa, bet no gaismas jau gan.

Stilīga ierīce daktiloskopijas faniem

Logitech spiedpogu saulesdēlis, kā to varbūt nosauktu valodnieki, izrādās visnotaļ stilīgs - plāns, plakans, ar zemām chiclet tipa podziņām, kādas šobrīd pieskaitāmas pie datorlietu ergonomikas aktualitātēm. Glancētā melnā virsma pogainajā pusē rada ārkārtīgi glaunu iespaidu, kurš gan visai drīz nogrims jūsu taukaino pirksteļu nospiedumos, ja vien nelietosiet šo ierīci lateksa cimdos vai caur polietilēna maisiņu kā TV pultis provincē.
Lai nerastos grūtības katru vakaru novietot klaviatūru sekcijā aiz stikla, tās apakša veidota no baltas, matētas plastmasas - droši varat pabāzt roku tastatūrai apakšā, tādējādi neapgānot glancēto virsmu ar neglītiem pirkstu nospiedumiem. Ja nu avārija tomēr gadās, komplektā iekļauta mikrošķiedras lupatiņa.
Zemās, nedaudz ieliektās, no tastatūras virsmas vien pāris milimetrus izceltās pogas izrādās gana ērtas rakstīšanai. Toties iebildes raisa šo pogu materiāls, kuram izvēlēta diezgan cieta plastmasa - ļoti būtu derējis kas maķenīt mīkstāks, turklāt šīs pogas rakstot nedaudz grab. Bet nekas traks.

Plakana un plāna klaviatūra nesola ergonomisku baudu, ja vien jums nav divdesmit centimetrus gari pirksti, bet tad jums vajadzētu nevis sēdēt pie datora, bet vingrināties stīgu instrumentu spēlē. Tālab likumsakarīgi, ka tastatūra aprīkota ar atlokāmām kājiņām, kuras, lai arī stilīgas, izskatās tik trauslas, ka ar sausu knakšķi sāks patstāvīgu dzīvi pie pirmā dzīves nogurdināta cilvēka vājuma mirkļa, izlādējot dusmas ar sitienu pa tuvāko priekšmetu (lūdzu, nesitiet klaviatūras!).Trīs mēnešus tumsā. Kaut vai ar Apple

Šīs tastatūras trumpis - saules baterijas - paslēptas korpusa virsmā, nekrītot acīs un neaizņemot pārlieku daudz vietas. Gaismas pietiekamību akumulatoru lādēšanai iespējams novērtēt ar īpašas pogas palīdzību: nospiežot to, blakus iedegas zaļa lampiņa, ja gaismas pietiek, vai sarkana, ja gaismas ir par maz. Jāteic, ka saulesdēlis nav pārlieku prasīgs, jo zaļajam signālam pat tumšā telpā pietiek ar parastu galda lampu.Akumulatoru pilnīgu iztukšošanu panākt man neizdevās, kas arī likumsakarīgi - ražotājs sola, ka tastatūra pat pilnīgā tumsā darbosies veselus trīs mēnešus.

Patīkami, ka tastatūras datora puses komunikāciju modulis - USB puļķītis - ir ārkārtīgi kompakts, tātad nenodarīs ergonomisku vai vizuālu kaitējumu pat jūsu klēpjdatoram. Nav aizmirsti arī tie, kuru datoru caurumiņi delikāti paslēpti grūti pieejamās vietās: šādu situāciju risināšanai komplektā iekļauts dažus centimetrus garš USB pagarinātājs. Klējpdatoru lietotājiem gan vēl vairāk pa prātam būtu Bluetooth sakaru iespēja, tomēr tādas šeit nav.

Klaviatūra izmantojama kā ar PC-datoriem, tā arī ar Apple ražojumiem. Pēdējā gadījumā ābolpogas lomu uzņemas logupoga, turklāt darbojas arī lielākā daļa caur funkciju taustiņu pieejamo funkcijpogu tastatūras augšmalā. Tomēr Windows lietotāji lutināti vairāk, jo viņi ražotāja mājas lapā var tikt pie bezmaksas aplikācijas tastatūras akumulatoru statusa un gaismas pietiekamības datu iegūšanai.Slēdziens

Logitech K750 ir skaista, stilīga, ērta un inovatīva bezvadu klaviatūra, kura labi izskatīsies kā mājās, tā arī (smalkā) birojā. Apbēdina vien neatbilstoši prastais pogu materiāls, kā arī bažas rada atlokāmo kājiņu mūža ilgums un glancēti melnās virsmas trūkumu saderība ar jūsu estētiskajām vēlmēm.

Logitech K750 cena Latvijā ir mazliet virs 55 latiem.+ stilīga, skaista
+ nav nepieciešama bateriju maiņa, uzlādei izmanto gaismu
+ iespēja iegūt informāciju par akumulatoru statusu un gaismas pietiekamību
+ saderīga ar dažādām operētājsistēmām

- glancēta melna virsma radīs vēlmi strādāt gumijas cimdos un ar putekļusūcēju pie rokas
- cietās plastmasas podziņas nesader ar izstrādājuma imidžu
- atlokāmās plastmasas kājiņas šķiet pārlieku trauslas (tomēr ir smukiņas)


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies