Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Google izrāda Android Honeycomb [instalētu iekš Motorola Xoom]

Softs, Tehnika, Video

Google izrāda Android Honeycomb [instalētu iekš Motorola Xoom] Vakar Google beidzot tuvāk iepazīstināja medijus ar savu jaunāko Android laidienu - versiju 3.0, kuras segvārds ir Honeycomb un kura īpaši optimizēta planšetdatoriem.

Jaunā operētājsistēma tika izrādīta uz Motorola ražotās planšetes Xoom - tas ir pirmais planšetdators ar Android 3.0 un divkodolu procesoru, kurš sola papildus veiktspēju sarežģītākās aplikācijās un spēlēs.

Honeycomb lepojas ar glītām, uzlabotām lietotāja saskarnēm, kā arī ir pārstrādāta paziņojumu sistēma (tie izlecošie lodziņi ekrāna stūrī), kura ļāvusi padarīt paziņojumus funkcionālus - piemēram, mūzikas atskaņotāja paziņojums par nākamās dziesmas atskaņošanu var sturēt arī pogas atskaņotāja vadībai, ļaujot pārlēkt uz nākamo dziesmu vai ieslēgt atkārtošanu.

Tāpat Honeycomb izstrādātāji īpaši domājuši par grafisko veiktspēju: jaunajā laidienā iekļauta jauna grafiskā bibliotēka Renderscript, ar kuras palīdzību aplikāciju izstrādātāji radīs jaunas, vizuāli efektīgas aplikācijas (arī pašā Honeycomb plaši izmantotas 3D grafikas iespējas).


Jaunums ir arī Google videozvani, kuri jaunajā Androīdā aprīkoti ar programmatūras pusē realizētu attēla stabilizāciju, kas nozīmē mazāk nevēlamu izmaiņu pārraidāmajā bildē un atbilstoši mazākas datu pārraides izmaksas. Pārstrādāta ir arī fotokameras lietotāja saskarne.

Īpaša uzmanība pievērsta būšanai "ikviens var būt reportieris": tika demonstrēta CNN ziņu aplikācija (būs pieejama bez maksas), kura ļauj ļoti vienkārši un ātri CNN iReport sadaļā iesūtīt ar mobilās ierīces kameru uzņemtus foto vai video. Nav vairs tālu brīdis, kad par svarīgiem notikumiem uzzināsim īsi pirms to notikšanas.

Interesants jaunums ir Android Market internetveikals, kurā Android aplikācijas pārlūkot, iegādāties un instalēt varat no jebkura internetam pieslēgta datora. Zīmīgi, ka aplikāciju lapās ir iespēja ietvītot par aplikāciju, taču netiek piedāvāts veikt atbilstošu Google Buzz ierakstu - tas, iespējams, apliecina Google spēju atzīt kļūdas.

Turpinot par iepirkšanos - jaunajā Android jūsu maciņiem uzglūnēs jaunas briesmas: izstrādātājiem ir radīti rīki iepirkšanās iespēju izveidošanai tieši aplikācijās. Tas izpaudīsies tā - dabūsiet jaunu spēlīti, sāksiet spēlēt, aizrausieties, tiksiet līdz 10 līmenim, a tur uzraksts: ja gribat spēlēt tālāk, piepērciet klāt līmeņus! Un poga - pirkt ...

Pirmā Honeycomb ierīce - Motorola Xoom - būs pārdošanā no 17.februāra. Gluži par "iPad killer" to neviens skaļi nesauc, bet apzīmējums "first real iPad fighter" (pirmais īstais iPad konkurents) internetā ir manīts gan. Būs interesanti!  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies