Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Profesionāls drāzējs

Dažādi

Profesionāls drāzējsCilvēkam ir raksturīgi nenovērtēt līdzās esošo lietu brīnišķīgumu. Es zīmēju, zīmēju savus ķiņķēziņus datorā, bet te kādu dienu pamanīju, ka tepat, manā acu priekšā, uz galda labākas dienas gaida parasts, dzelteni lakots zīmulis ar zilām svītriņām. Paņēmu to rokā un sajutu, cik dzīvs ir šis koka nieciņš ar grafīta stabiņu vidū. Es uzvilku svītriņu, divas, kvadrātiņu, līniju - un mana kaut kāda tur konceptuālā shēma atdzīvojās uz vienkāršas papīra lapas, uzvilkta ar dzīvām, analogām un neideālām tumšpelēkām svītrām. Te nu bija tas reālo lietu netveramais īstums, te bija tas, kāpēc fotofilmā fiksētās bildes vienmēr būs citādākas nekā digitālās.

Izrevidēju atvilktnes un atradu vēl divus tādus pašu zīmuļus - tikai vienu garāku, otru īsāku. Saliku tos blakus pēc augumiem. Mani kareivji, kas, glītos mundieros tērpti, gatavi pēc manas pavēles doties uzbrukumā Lielajam Tukšumam, lai atņemtu tam vēl vienu gabalu, ko skaistā realitātē pārvērtīs ideja.

Parādes pilnīgumam trūka vēl kādas mazas detaļas - asuma. Nez pa kādiem ceļiem manā pārvaldībā bija nonākuši trīs zīmuļu asināmie - apaļas plastmasas ripiņas ar lētu metāla asmenīti. Izmēģināju vienu, izmēģināju otru - draņķi vien ir, ar tādiem zīmuli var tikai sagandēt. Nācās vien ķerties pie cita birojam piederīga priekšmeta - nazīša ar nolaužamajiem asmeņiem. Šā tā galā tiku, tomēr mans zīmuļu vads joprojām neizskatījās militāri perfekts.

Un tikai tad atminējos nesen lasītu rakstiņu par profesionālu zīmuļu asinātāju. Varbūt jums tas šķiet smieklīgi, bet pasaulē patiešām ir cilvēki, kuri padziļināti interesējas, izkopj un praktizē zīmuļu asinātāja amatu. Turklāt internets ļauj šādu, ar rokām profesionāli asinātu zīmuli saņemt pa pastu, kas maksās 17 dolārus. Parasti gan cilvēki sūtot asināšanai paši savus zīmuļus.

Vai es izmantošu šī asinātāja pakalpojumus? Švaki vai. Nu, varbūt tad, kad pusdienošu restorānā, braukšu ar poršu un darīšu vēl visu ko tamlīdzīgu, īsāk sakot - būšu tik tālu izaudzis, lai spētu novērtēt ar rokām profesionāli asinātu zīmuli.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies