Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Žestu pults novienkāršo sarežģītas ierīces [sarežģī vienkāršas darbības]

Tehnika, Video

Žestu pults novienkāršo sarežģītas ierīces [sarežģī vienkāršas darbības]Sākumā liekas, ka ideja par universālu žestu pulti ir lieliska. Nekādu pogu kuras tumsā nevar saskatīt un uz tausti nevar atpazīt, nekādu mazu uzrakstiņu kurus nevar salasīt. Vienkārši paņem pulti un pavelc pirkstu šurp vai turp. Piemēram uz augšu/leju lai regulētu skaļumu, pa labi/kreisi lai pārslēgtu kanālu utt. Taču nē, izrādās, ka idejas autoriem ir kas daudz sarežģītāks prātā.

Žestu pultij nerūp pieskārieni. Tā novēro pirksta atrašanos telpā. Joprojām var izveikt jau pierastos žestus, taču nav fiziski jāpieskaras pašai pultij. Arī tas izklausās interesanti, taču tas, ka pults mēra un dažādi reaģē uz pirksta pacēluma augstumu gan raisa bažas. Puspacelts pirksts nozīmē viena funkcija, pilnībā pacelts - cita. Un tas jau ir daudz par sarežģītu, ja man ir jādomā kā pareizi žestikulēt ar pirkstiem vienkārši lai skatītos televizoru.

Bet tā jau ideja interesanta. Vēl pāris gadus apviļājot, iespējams, tā izveidosies par ko reālu. Galu galā, arī datori sāk pāriet uz žestiem.


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies