Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Nokia atrod izeju no krīzes ar GPS navigāciju

Mobilie

Nokia atrod izeju no krīzes ar GPS navigācijuVai cik laba vārdu spēle sanāca virsrakstā... Atrod izeju ar GPS... Sapratāt? Ha! Tātad ar vienu vienkāršu bet nenormāli vērienīgu vēzienu Nokia nolika uz ausīm visus Android, iPhone un pārējo smārtfonus. Kā? Pavisam vienkārši - turpmāk visiem Nokia telefoniem ar GPS un OVI kartēm būs bezmaksas navigācija. Smalki, vai ne?

Līdz šim OVI kartes varēja brīvi lietot un ielādēt par pliku velti, bet ja gribējās sazīmēt maršrutu un klausīt komandām "pagriezties pa labi pēc 100 metriem", tad vajadzēja maksāt visai skarbu abonēšanas maksu. Otra alternatīva, kas visizteiktākā ir iPhone lietotājiem, ir nopirkt navigācijas programmu ar visām kartēm, piemēram TomTom. Lieto bez maksas, bet jāpērk par 50-150 latiem gabalā. Trešais variants, kas ir Androidiem ir bezmaksas navigācijas, bezmaksas Google kartes, taču kartes strīmojas no interneta, tāpēc lietotājs paliks bez biksēm mobilā interneta rēķina dēļ. Visi trīs varianti piedāvā vienu rezultātu, bet katrs liek maksāt pa savam. Un tad atnāk Nokia un pasaka ka dos visiem savas kartes un navigāciju par pliku velti. Elegants gājiens. Es tik ceru, ka tas attiecas uz telefoniem visā pasaulē, nevis tikai, teiksim, ASV tirgu.

Tā lūk. Atkal ir viens spēcīgs pamatojums izvēlēties Nokia telefonu. Galu galā, ņemot vērā, ka OVI kartes jebkurai valstij un reģionam var ielādēt bezmaksas, tāds Nokia telefons ir izdevīgāks pat par atsevišķu navigācijas iekārtu. Pat ja to telefonu nemaz nelieto kā telefonu. Smalki. Šeit par visu kas un kā. Sekojiet maģiskajai frāzei - "Navigation on your Nokia. For free. Forever."

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

375.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

295.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

425.00 EUR
Pārdod
Razer Core X Chroma - eGPU

250.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies