Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Gudrais slēdzītis

Eko

Gudrais slēdzītisKlāt ir tie laiki, kad jātaupa viss un visiem. Sākot ar naudu, degvielu un beidzot ar elektrību mājās. Lai atvieglotu dzīvi un palīdzētu ietaupīt uz "elektrības vampīru" (stand-by režīmā atstāti televizori, pleijeri, aizmirsti lādētāji utt, kas pa kluso norij 10-20% no kopējā patēriņa) rēķina, mēs iekārtojot māju izveidojām "mājas slēdzi", kas uzreiz atslēdz visus šos parazītus. Protams, tādas lietas kā ledusskapis un apkures sistēma paliek pastāvīgi ieslēgtas. Šis ir ērts veids kā ietaupīt, bet gaužām neērts veids lai izveidotu - jāpārvelk visi vadi, lai paralēli būtu gan atslēdzamais gan pastāvīgais tīkls. Ērtāks veids, kurš gan neļaus izvairīties no "vampīriņiem" ir gudrais slēdzis.

SmartSwitch ir gaismas slēdzis, kurš maina savu fizisko pretestību. Mēģinot to ieslēgt tad, kad jau tā ir liels elektrības patēriņš, slēdzis pretosies. Protams, tas ļaus ieslēgt, bet nepārprotami norādīs, ka varbūt labāk šobrīd neslēgt vēl vienu lampu. Šāds slēdzis palīdzētu arī tiem,kam ir vāji korķi, kas regulāri tiek izsisti. Ja strāvas patēriņš jau tā būs milzīgs, slēdzis neļaus ieslēgt papildus rijēju, kas varētu izsist korķus.

Pagaidām SmartSwitch ir tikai ideja, bet noteikti pavisam drīz tas parādīsies veikalu plauktos. Nokomplektējot to ar universālo degvielas taupītāju, noiets būs garantēts!

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies