Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

iPhone jezgai jau 1000 upuru

Mobilie, IPhone, LMT

iPhone jezgai jau 1000 upuruLūk kādi ir pirmā uzbrukuma rezultāti - vairāk kā 1000 upuru.

Pirmās dienas laikā pārdoti jau 1047 iPhone3G

Paziņojums presei
2008. gada 29. septembrī

Latvijas Mobilais Telefons (LMT) 26. septembrī uzsāka iPhone3G tālruņa tirdzniecību Latvijā. Jau pēc pirmajiem pārdošanas rezultātiem var spriest, ka iPhone3G ir hīts arī Latvijā, jo 26. septembrī vien nopirkti jau 1047 iPhone3G.

Pirms pārdošanas uzsākšanas 26. septembrī notika arī pirmā iPhone3G Latvijā labdarības izsole. Tajā uzvarēja Eiropas Hitu Radio vadītājs Uģis Polis, nosolot tālruni par 1400 Ls. Šo naudu LMT ziedoja Latvijas Bērnu dzirdes centram."Esam gandarīti, ka pircēju atsaucība bijusi tik liela. Tas nozīmē, ka LMT lēmums piedāvāt klientiem šo revolucionāro Apple iPhone3G tālruni ir bijis pareizs," saka LMT prezidents Juris Binde. "Šajā ekonomikas stagnācijas laikā mobilais tālrunis var būt ļoti noderīgs uzņēmējdarbības efektivitātes paaugstināšanai un klientu ērtībām LMT kā tehnoloģiju līderis turpinās piedāvāt jaunākos mobilo sakaru pakalpojumus un produktus."

iPhone3G sevī apvieno visas iepriekšējās paaudzes iPhone revolucionārās iezīmes, kā arī papildus 3G tīkla, divreiz ātrāko funkcionalitāti. iPhone ir iebūvēts GPS, iekļauts Microsoft Exchange ActiveSync atbalsts un iPhone 2.0 programmatūra.

Tālruņus var iegādāties DT Mobile, Pērkons un Dēli un Capital tirdzniecības vietās Latvijā, slēdzot līgumu ar LMT uz 24 mēnešiem un izvēloties kādu no 3 jaunajiem pieslēguma veidiem atbilstoši savām vajadzībām. Cena svārstās no 1 Ls līdz 164 Ls atkarībā no izvēlētā tarifu plāna, kas ietver noteiktu bezmaksas datu pārraides apjomu, bezmaksas sarunu minūšu un SMS skaitu. Plašāka informācija pieejama www.lmt.lv/iphone.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies