Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Uzmini melodiju!

Mobilie, Softs, Symbian

Uzmini melodiju!

Vai jums patīk piedalīties radio konkursā kur jāuzmin melodija pēc pāris sekundēm? Pareizi, visiem patīk. Bet nevienmēr izdodas uzminēt. Tad nu jums lieti noderēs Shazam iD - mobilā telefona programmiņa, kas atpazīst dziesmu!

Jā, neticami, vai ne? Mobilais paklausās mūziku un pēc pāris sekundēm pasaka kas dzied un parāda arī diska vāciņu. Pieliec telefonu pie skaņas avota (radio), ļauj viņam pāris sekundes paklausīties, tad pieslēgties internetam (GPRS, pāris sekundes) un voila! - nosaukums klāt!

Programmiņa šobrīd pieejama Symbian S60 telefoniem (Nokia). Tiesa, tā ir maksas, tāpēc mūžīgi spēlēties nevarēs. Lejuplādēt to var šeit.

Attēlā varam redzēt, ka Shazam atpazīst pat Boba Dilana pirmo albumu. Pamēģinot ar dažādām dziesmām no dažādām radiostacijām, Shazams visas (!!) atpazina perfekti. Tas, protams, negarantē, absolūtu precizitāti. Pamēģiniet, pastāstiet ko programmiņai neizdevās atpazīt.

P.S. Ja instalējot telefons paziņo par noilgušu sertifikātu, tad uz instalēšanas brīdi nomainiet telefona datumu uz 2007. gadu.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies