Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Visefektīvākais odu iznīcinātājs

Dažādi
Visefektīvākais odu iznīcinātājsNesen vasaras atvaļinājuma laikā mēs bijām Prāgas zoodārzā. Uhh, dikti jau nu smuki viņiem tur viss. Lieli voljēri, skaisti ierīkots parks, daudz daudz zvēriņu. Ieejot tumšajā mājā kur aiz stikla mīt dažādi tumsas mošķīši mūs pamatīgu pārsteidza viens mošķītis, kas bija pamanījies izkļūt no būra. Pa telpu, kurā valda pilnīga tumsa starp apmeklētājiem lidinās sikspārņi! Izrādās, ka sikspārņu būris ir pastāvīgi atvērts un mazās lidojošās peles var brīvi tusēt apkārt. Interesanti. Ak jā, kāpēc es šeit pie odu iznīcināšanas runāju par kaut kādiem sikspārņiem Prāgā? Tūliņ tiksim arī līdz odiem.

Pirms diviem gadiem stāstīju par tādu milzu verķi, kas noslaktē odus pushektāra attālumā. Foršs aparāts... Izrādās, ka tikpat efektīvi darbojas arī cits aparāts, pavisam dabisks aparāts - sikspārnis! Viens sikspārnis dienā varot noēst ap 600 odu un citu kukaiņu. Paņem pārīti lidojošo peļu un būsi brīvs no odiem.

Attēlā redzamā kaste ir sikspārņu namiņš, kuru var nopirkt par 50 dolāriem. Es gan nezinu vai sikspārņi paši sapratīs, ka tajā ir jādzīvo, vai būs jāpieradina.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies