Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Texters - mazais milzu palīgs ikdienas darbos

Video, Softs

Texter ir maza mīļa programmiņa, kas sēž datorā un palīdz ar ikdienas darbiem. Ko tā dara? Īsi sakot aizstāj īsu tekstu ar garāku. Kam tas vajadzīgs? Mums visiem. Nu gandrīz visiem.

Piemēram, lai uzrakstītu šodienas datumu pilnā formātā tev nav jāraksta viss garais penteris. Atliek vien uzsist iepriekš izdomātu saīsinājumu un Texters pats to aizstās ar vajadzīgo saturu. Apmēram tā - uzrakstot "ddat", tā vietā parādīsies "2008. gada 23. jūlijs". Smuki, vai ne? Vēl viens piemērs - adrese. Rakstam "addr" un iegūstam "Medus iela 5, Pūka priedītes, LV1004". Vai jebko citu, ko vien paši esam iepriekš ievadījuši. Vēl - "iban" tiek aizstāts ar jūsu bankas kontu un citu papildinformāciju. Noderīgi, ja vajag iedot konta datus draugam, kurš grib atdot parādu.

Tas viss varbūt liekas sīkums, taču ikdienā aiztaupa kaudzi laika. Ar vienkāršu teksta aizstāšanu gan Textera iespējas nebeidzas. Pārveidojamajā tekstā tas var ielikt arī pēdējo nokopēto rindiņu. Var pat norādīt kur jāatrodas kursoram, pēc tam, kad teksts ir aizstāts.

Dodamies šeit, lejuplādējam Texter un instalējam to. Pēc tam atrodam to lejā pie pulksteņa un atveram, lai varētu ievadīt jaunos saīsinājumus. Interfeiss ir gana vienkāršs un grūtības neradīs.

Turpat atradīsiet arī īsu pamācību un dažas instrukcijas par Texter iespējām. To ir daudz. Texter ir bezmaksas programma. Papildus tam ir arī iespēja darboties skriptu režīmā, kad tas ne tikai aizstāj tekstu, bet pats veic dažādas darbības, piemēram pārvieto kursoru, nokopē tekstu utt. Vairāk par to lasiet pie izstrādātājiem.

Mac lietotājiem arī ir līdzīga programmiņa, kas saucas Textpander. Dara tā burtiski tieši to pašu ar ļoti līdzīgu interfeisu. Jaunākā versija gan ir par naudu, taču šeit var tikt pie vecākas bezmaksas versijas.
Textpander Mac lietotājiem

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

425.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

295.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

375.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies