Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Samsung (iPhone) F700

Mobilie

Samsung (iPhone) F700Vēl nav pagājis pat mēnesis kopš pasaule tika iepazīstināta ar ak-vareno Apple iPhone, kad jau sāk parādīties potenciālie konkurenti. Internets jau ir pilns ar informāciju par šādiem tādiem Āzijas pakaļdarinājumiem, bet nu ir parādījusies arī oficiāla informācija par Samsung versiju šajā jomā.

F700 ir gandrīz tāda pati ideja kā iPhone - liels skārienjūtīgs ekrāns un nevienas pogas. Tas ir - nosacīti nevienas pogas. Patiesībā šim telefonam ir ļoti daudz pogu, jo tam ir uz sāniem izbīdāma pilnā Qwerty klaviatūra. Bet tas nebūt nepadara telefonu neciešami biezu - tas ir tikai 1.6 cm biezs. Šķiet vienīgais mīnuss salīdzinājumā ar iPhone ir Wi-Fi bezvadu savienojuma neesamība. Taču to Samsung kompensē ar mobilo datu pārraidi HSDPA, kuras ātrums var sasniegt galvu reibinošus 7.2 Mbps.

Datu glabāšanai tiek izmantota microSD atmiņas karte, kuru ātri vien varēs piepildīt ar fotogrāfijām no 5 megapikseļu fotokameras (atgādināšu, ka iPhone tika prezentēts ar 2 megapikseļu kameru).

Telefona oficiāla prezentācija paredzēta nākošnedēļ. Veikalu plauktos to varam gaidīt, šķiet, krietni ātrāk par iPhone.  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Samsung Galaxy S10e black

209.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

395.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

425.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

499.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies