Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Microsoft Photo Info

Softs, Foto

Microsoft Photo InfoLaiku pa laikam Microsoft mums piedāvā ne tikai draņķīgas operētājsistēmas un absurdi dārgas ofisa programmas, bet arī kādu saimniecībā noderīgu bezmaksas programmiņu. Šoreiz par vienu no tādām - Microsoft Photo Info.

Kā jau noprotams no nosaukuma, šī programmiņa strādā ar digitālo fotogrāfiju informāciju. Šie dati, kas glabājas foto failos tiek saukti par EXIF datiem. Lielu daļu no tiem automātiski ieraksta fotokamera. Bet ar to vēl nav izsmeltas foto datu iespējas. Tur var ievadīt vēl veselu gūzmu informācijas. Piemēram bildes nosaukumu (nejaukt ar faila nosaukumu), autoru, uzņemšanas vietu, apstākļus, autortiesības, piezīmes un vēl daudz ko citu.

Visus šos datus varam brīvi ievadīt, mainīt vai dzēst. Iespējams apstrādāt gan vienu attēlu, gan veselu kolekciju uzreiz. Piemēram visām ceļojuma bildēm uzreiz pierakstīt autora vārdu un uzņemšanas vietu.

Microsoft Photo Info var lejuplādēt šeit, pilnīgi bez maksas. Tas darbojas gan ar Windows XP gan ar Windows Vista. Ir diemžēl viens āķis, lai programmu varēju lejuplādēt būs vajadzīga Windows legāluma pārbaude. Tiem, kam šādu tādu (paši ziniet kādu...) iemeslu dēļ nav iespējams ielādēt no Microsoft lapas, vienu nedēļu varēsiet lejuplādēt failu šeit.
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

325.00 EUR
Pārdod
MacBook Black

145.00 EUR

TH SYSTEMS

(par cenu vienosimies)
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

950.00 EUR
Pārdod
Xiaomi Pocophone F1 6GB/64GB

155.00 EUR
Pārdod
ASUS X53U

165.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

45.00 EUR
Pārdod
iPhone X 256GB

500.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies