Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Atrasti pazudušie

Kino, Pasaule, Dažādi

Atrasti pazuduðieNē, nē, nesatraucieties! Es nepateikÅ¡u priekšā kā beidzas jÅ«su iemīļotais seriāls. Tas vēl tik drÄ«z nebeigsies un seriāla varoņi tik drÄ«z netiks atrasti. Bet "pazudusÄ« sala" gan ir atrasta.

Runa šeit ir par seriālu LOST (Pazudušie), kuram ar milzu aizrautību līdzi seko miljoniem cilvēku visā pasaulē un kāda čupiņa arī Latvijā. Visiem jau laikam gan sen ir zināms, ka Pazudušie tiek filmēti Havaju salās. Ir uzradušies tādi entuziasti, kas devušies uz Havaju salām meklēt filmēšanas vietas. Atrast viņiem ir izdevies neticami daudz dažnedažādu filmēšanas vietu, gan pludmalē, gan džungļos, gan "Austrālijā". Jā, arī Austrālijas un ASV epizodes ir filmētas turpat Havaju salās. Dažkārt, lai radītu efektu, ka darbība tiešām risinās Austrālijā, bilde tikusi apgriezta spoguļattēlā, lai izskatītos, ka mašīnām stūre ir labajā pusē. Daudzviet labāka efekta radīšanai ir izmantotas butaforijas, kā arī digitāli pievienoti vai noņemti objekti, ieskaitot pat kukurūzas lauku tur, kur dabā atrodas mežs.

Lost Virtual Tour ir apskatāmi visi šie atradumi, un vēl daudz citas informācijas par seriālu. Tiekot veidotas arī reālas ekskursijas par filmēšanas vietām. Tas noteikti patīk īsteniem seriāla faniem.

Dažkārt attēls tiek vienkārši apgriezts otrādi, lai radītu iespaidu, ka darbība risinās Austrālijā, kur automašīnām stūre ir labajā pusē.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augÅ¡u          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies